Ranking apartamentów

Ranking apartamentów

 

Noclegów i miejsc do wypoczynku w naszym kraju jest coraz więcej. Pokusiłem się o mój mały, prywatny ranking gdzie uwzględniłem tylko apartamenty. Zakopane poradziło sobie w nim znakomicie! Zestawienie apartamentów w Zakopanem, pozwoliłem sobie przygotować w oparciu o dane zebrane za pośrednictwem strony http://mountain-apartments.com.pl , która jest zdecydowanym liderem w tym mieście. Jak więc prezentują się poszczególne miejsca.

 

Widok z apartamentu w Zakopanem zimą.15487(5)

Widok z apartamentu w Zakopanem.

 

Ranking apartamentów: Zakopane mocno w górę

I chyba nie powinno to nikogo dziwić. Duża miejscowość turystyczna, piękne widoki i co chyba najważniejsze – mnóstwo terenu do zagospodarowania. Czechy i Słowacja jak widać mocno wywierają presję na zimowej stolicy Polski. Nic więc dziwnego, że w tej części Polski apartamenty powstają jak grzyby po deszczu. W dalszym ciągu wynajęcie takiego lokum jest tańsze niż w Warszawie, Poznaniu czy Krakowie, a w pakiecie dostajemy przepiękne widoki i czysta powietrze. No chyba, że ktoś lubi patrzeć na biurowce, blaszane supermarkety i bloki z wielkiej płyty to wówczas Zakopane mu się nie spodoba. Warto też pamiętać, że zmienna pogoda zdecydowanie odciąga ludzi od morza. W przypadku brak słońca w górach nie oznacza to dnia straconego.

 

15487(7)

 

Czy Zakopane utrzyma tendencję wzrostową?

W mojej ocenie jak najbardziej tak. Może ona jeszcze nawet wzrosnąć. Poziom inwestycji w tym regionie jest już i tak dość spory, ale ciągle pozostają wolne miejsca do zagospodarowania. Walka o klienta będzie zatem trwała w najlepsze. Poza tym inwestycja w nieruchomości, a szczególnie w apartamenty to dość pewna lokata swoich środków pieniężnych.

 

15487(6)
Jak więc widzimy, góry będą niedługo mogły z powodzeniem dorównać takim ośrodkom miejskim jak Warszawa czy Sopot. Sam jestem ciekaw tej walki i tego jak poradzi sobie zakopane. Apartamenty tam należą bowiem do najlepszych.

 

admin administrator