Jak zorganizować wyjazd do parki miniatur inwałd?

Jak zorganizować wyjazd do parki miniatur inwałd?

Park miniatur inwałd to świetna atrakcja dla osób mieszkających w pobliżu parku. Jednak jak powinny zorganizować wyjazd osoby, które chciałyby przyjechać tutaj np. znad morza?

Po pierwsze trzeba zająć się znalezieniem noclegu. W pobliżu parku miniatur inwałd funkcjonuje www.parkhotellyson.pl/Inwald-Park-Miniatur-Park-Dinozaurow-186.html . Jednak sam park jest stosunkowo blisko miejscowości takich jak Kraków, Wadowice, czy Oświęcim. Dzięki temu znalezienie noclegu jest raczej łatwe.

169930_960_72(9)

Park miniatur inwałd to świetna atrakcja.

Warto dobrze przemyśleć termin, kiedy odwiedzisz park miniatur inwałd. Według mnie lepiej to robić w ciągu tygodnia, ponieważ zwykle wtedy jest mniej osób, a wtedy korzystanie z wszystkich atrakcji jest przyjemniejsze.

No i jeżeli jedziesz długą drogę, żeby odwiedzić ten park, to warto zastanowić się nad zobaczeniem innych miejsc. W pobliżu parku miniatur inwałd jest energylandia (dla osób, które lubią więcej adrenaliny), oraz wiele ciekawych miast takich jak np. Kraków. Warto urozmaicić swój wyjazd o inne miejsca, dzięki temu zwiedzisz znacznie większą część naszego kraju oraz zwiedzisz więcej atrakcji.

Jeżeli jedziesz autem, to nic nie stoi na przeszkodzie byś za każdym razem nocował w innym miejscu – taka forma podróżowania jest bardzo ciekawa.

 

admin administrator